KURUMSALHAKKIMIZDA

INOVIA Teknoloji olarak inovatif, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen konseptimiz ve dinamik kadromuzla teknik cihazlar ve laboratuvar teknolojileri sektöründe emin adımlarla hizmet çıtamızı her geçen gün biraz daha genişletmekteyiz.


Ekim 2012 yılı ile kurulup, tescil edilen ve Ocak 2013 aktif satışa başlayan firmamız müşterilerine verdiği güven ve hızlı hizmet anlayışı sayesinde çok hızlı bir şekilde büyümektedir.


Şu anda Türkiyenin en önemli kurumlarının hemen hepsine hizmet vermiş olan firmamız, asıl vizyonu olan "Tüm Türkiye'de ve dünyada tanınan ve sevilen bir marka olma" yolunda da emin adımlarla ilerlemektedir.


Şirketimiz, sadece satış değil aynı zamanda tecrübeli mühendis kadrosuyla Ar-Ge faaliyetleri de yürüterek ilgili her türlü özel üretim taleplerini değerlendirmeye alıp müşterilerine özel ürünler de geliştirmektedir.


VİZYONUMUZ


Laboratuvar dünyasında verdiği kaliteli, hızlı ve müşteri dostu hizmeti ile hem Türkiye de hem de Dünya da akla ilk gelen markalardan olmak.


DEĞERLERİMİZ


- Önce müşterimiz için varız
- Dinamik ve genç bir takımız
- Şeffaflıktan yanayız
- Fark yaratırız
- İnsana değer veririz

 

STRATEJİK ÖNCELİKLERİMİZ


Bir teknoloji şirketi olarak;


- Dünya pazarına cep ve kullanıcı dostu üst düzey cihazlar sunmak

- Hızlı ve kaliteli hizmet sunmak

- Yurt içi ve uluslararası pazarlarda iletişim, teknoloji ve yeni iş alanlarındaki fırsatları değerlendirerek büyümek ve sadece Türkiye'de değil tüm dünyada ülkemizi gururla temsil etmek

- Teknolojik yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizle ilişkimizi enginleştirecek yeni hizmetler geliştirmek.